Řada antivibračních vyvrtávacích tyčí Tungaloy BoreMeister nyní nabízí držáky nástrojů 12xD a 14xD

Společnost Tungaloy přidala do své rodiny BoreMeister šest nových velikostí antivibračních vyvrtávacích tyčí 12xD a 14xD.
BoreMeister je modulární systém vyvrtávacích nástrojů, který se skládá z různých typů vyměnitelných řezných hlav, které nesou řadu geometrií břitových destiček, což umožňuje různé vyvrtávací aplikace, jako je vnitřní soustružení, profilování a závitování.

https://tungaloy.com/cz/pdf/?file=https://tungaloy.com/wpdata/wp-content/uploads/517.pdf#zoom=page-fit&pagemode=none

Tlumič zabudovaný uvnitř těla nástroje působí protivibrace a účinně potlačuje nežádoucí vibrace. Díky tomu je nástroj silným nástrojem pro zvýšení produktivity, zejména v aplikacích zahrnujících dlouhé poměry délky k průměru, které překračují desetinásobek průměru tyče ve vrtacích aplikacích. Systém také nabízí univerzální vyvrtávací tyče s masivní ocelovou stopkou a také připojení PSC.

tungaloy BoreMeister

Nové antivibrační vyvrtávací tyče 12xD a 14xD jsou vybaveny vestavěným tlumicím systémem, který výrazně snižuje vibrace při aplikacích hlubokého vyvrtávání. Držáky nástrojů jsou k dispozici s průměry stopky 25, 32 a 40 mm (1″, 1,260″ a 1,575″). Se stopkou o průměru 40 mm můžete obrábět vrtání bez chvění hluboké až 560 mm (22″).

tungaloy BoreMeister

Nové antivibrační vyvrtávací tyče mají také úhlovou linii vyleptanou na těle stopky, jak je znázorněno na obrázku. Zarovnáním této čáry s odpovídající čárou na dělené objímce RSL, lze nástroj snadno vycentrovat ve správném úhlu vzhledem ke stroji, aby bylo zajištěno správné řezání. Tato funkce byla přidána ke stávajícím antivibračním vyvrtávacím tyčím BoreMeister s délkami 7xD a 10xD.

tungaloy BoreMeister

Pro naše zákazníky BoreMeister v regionu Severní Ameriky jsou nyní k dispozici dělené rukávy velikosti palce. Pouzdra jsou vyrobena na základě britských měření, což zjednodušuje přizpůsobení vyvrtávacích nástrojů BoreMeister.

Informace o produktu zde (PDF).

Zdroj zprávy: Tungaloy