REKO PRINT jako erudovaný partner v průmyslovém značení

reko print

Společnost REKO PRINT je kvalifikovaným dodavatelem značících technologií již od roku 2010. Společnost disponuje širokou škálou zařízení pro značení a identifikaci produktů, která naleznou uplatnění napříč všemi průmyslovými obory. Na českém a slovenském trhu je REKO PRINT výhradním distributorem firem Citronix, United Barcode Systems, Savema a Herma. Kromě toho dodává i tiskárny firmy Carl Valentin a nově také laserová značení od firmy Herolaser.

Reko Print zastoupení

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně společnost REKO PRINT vystavovala v pavilonu E, kde předvedla řadu praktických ukázek, výhody přímého tisku pomocí tiskáren ve vysokém rozlišení UBS Aplink HRX, funkce a možnosti kontinuálních inkoustových tiskáren CITRONIX, nové provedení linky značky HERMA, dopravníkový pás, vakuový podavač i další značící zařízení od firmy SAVEMA.

Hlavní snahou firmy na veletrhu bylo předvést návštěvníkům jak komplexně vyřešit značení výrobků, palet nebo polotovarů ve výrobě pomocí osvědčených zařízení předních světových výrobců v oboru průmyslového značení, které REKO PRINT u nás zastupuje.

Kontakt:
REKO PRINT, s.r.o.
www.reko-print.cz
Zahradní 194, 691 85 Dolní Dunajovice
+420 519 322 798
info@reko-print.cz
reko print logo