SCHUNK – Setkání odborné skupiny na téma robotického obrábění

Odborné dny SCHUNK znovu ožívají. Od 26. do 27. října 2022 vás specialista na automatizaci opět zve na mezinárodní expertní platformu v Brackenheim-Hausen. V budoucnu bude kladen důraz na automatizované zpracování povrchu. Díky robotice a moderním nástrojům lze mnoho zpracovatelských kroků automatizovat a provádět rychleji, lépe a levněji než dříve.

schunk expert days

Odborné dny o robotickém odstraňování materiálu
V novém formátu: Odbornými dny pro robotické odstraňování materiálu od 26. do 27. října vytváří společnost SCHUNK jedinečnou partnerskou síť pro vše, co souvisí s automatizovaným zpracováním.
Po dvouleté přestávce se odborníci na automatizaci opět setkávají na „SCHUNK Expert Days“. Špičkový formát akce je nyní věnován tématu robotického úběru materiálu a poskytuje ucelený přehled o aktuálních technologiích, problémech a trendech v oblasti automatizovaného odjehlování, broušení a leštění.

Robotické zpracování dílů je jedním z nejdůležitějších témat v automatizačním průmyslu pro příštích několik let. Procesní kroky jak při vlastním obrábění, tak při nakládání a vykládání obráběcích strojů lze automatizovat špičkovou technologií; Moderní nástroje a použití robotů odemykají spoustu dříve nevyužitého potenciálu. Kromě vyšší produktivity a trvale dokonalé kvality obrábění profitují operátoři systému z flexibility a nižších jednotkových nákladů. V neposlední řadě vyšší stupeň automatizace nabízí možnost čelit nedostatku pracovníků.

Výzkum se setkává s příklady nejlepší praxe
Prostřednictvím Expert Days pro partnerskou síť a všechny zúčastněné strany – od výrobců nástrojů, dodavatelů komponentů a výrobců brusiv až po integrátory, poskytovatele softwaru a odborníky na roboty – vytváří společnost SCHUNK jedinečnou platformu pro inspirativní odborné přednášky. Po dva dny budou známí mezinárodní řečníci diskutovat o různých řešeních a inovacích pro robotizované zpracování. Poskytují přehled o stavu techniky a informují o zajímavých praktických aplikacích. Příspěvky zástupců výzkumu a průmyslu osvětlují aspekty robotického zpracování dílů diferencovaným způsobem; Účastníci konference také získají nejnovější poznatky z oblasti softwaru, systémů vidění, digitalizovaných nástrojů a kolaborativní robotiky. Intenzivní výměnou získávají komplexní východiska pro přenos současných znalostí do provozní praxe. Cílem je využít roboty k automatizaci dříve manuálních činností – včetně vysoce složitých úloh zpracování – a ke zvýšení uživatelských výhod.

Jako technologický lídr v oblasti upínací techniky, uchopovací techniky a automatizační techniky založila společnost SCHUNK Expert Days jako uznávanou a osvědčenou tradici v průběhu let – prvotřídní síťová událost Expert Days on Service Robotics pravidelně spojovala komunitu a poskytovala špičkové informace na úrovni. Na tom by rád navázal i nový SCHUNK Expert Days on Robotic Material Removal a nabídl účastníkům z nejrůznějších oblastí a odvětví jedinečnou platformu pro odbornou výměnu a předávání aktuálních znalostí.

Specialista na automatizaci SCHUNK vás srdečně zve, abyste se stali součástí komunity s budoucím potenciálem. Akce od 26. do 27. října 2022 v Brackenheim-Hausen je v angličtině a doprovází ji obchodní výstava. Kromě přednášek budou mít všichni účastníci samozřejmě také možnost networkingu. Kompletní program s tématy a řečníky i registrační formulář naleznete zde: schunk.com/expertdays

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK