Společnost R.D.I. nabízí 2 volné pracovní pozice na okraji Prahy

Chcete pracovat ve strojírenství a na nejmodernějších strojích? R.D.I.s.r.o. je firma, která již přes 20 let dodává špičkové technologie pro zpracování trubek, profilů, plných tyčových materiálů a plechu. Patří bezesporu k těm nejlepším na světovém trhu. Ke všem dodávaným technologiím zajišťujeme kvalitní servis, autorizovaný výrobcem. Jelikož se oblast strojírenství neustále posouvá vpřed, rozšiřuje svůj tým o pozice Servisní technik a Obsluha LT FREE Laseru.

inzerát rdi servisní technik

Firma má sídlo v Brandýse nad Labem, což je cca 25-30 minut autobusem od Centra Černý Most. Obě pracovní pozice nabízejí zajištění osobního růstu a zvýšení kvalifikace na práci s nejmodernějšími stroji italské značky BLM Group. Podrobnosti o obou pozicích naleznete na stránkách firmy, kde najdete i kontakt na personální oddělení firmy.

rdi mapa

Obsluha LT Free laseru
Po důkladném zaučení budete obsluhovat moderní LT Free laser. Pevná pracovní doba a práce v dvousměnném provozu. Pracovat budete na centrále naší společnosti mezi ochotnými a přátelskými kolegy. Budete mít zázemí stabilní, rodinné společnosti a zajištěný odborný růst. Benefity a podrobnosti najdete tady.

 

Servisní technik
Budete servisovat námi prodané CNC stroje po celé ČR. Na servisy budete vyjíždět ze svého bydliště. Také budete instalovat nové stroje a zaškolovat jejich obsluhu. Pravidelně vás budeme školit na naší centrále v ČR, ale také na centrále v Itálii. Benefity a podrobnosti najdete tady.

rdi nové logoR.D.I. s.r.o. je perspektivní a stabilní zaměstnavatel, který ve svém oboru představuje dynamicky se rozvíjející špičku. V současné době dokončuje vybavení nové velkokapacitní haly a připravuje premiéry nových strojů i účast na mezinárodních veletrzích.

Máte zájem? Zavolejte na telefon +420 604884068

R.D.I. s.r.o.
Strojírenská 2606
(bývalá Pražská 298 – areál AMZ)
250 01, Brandýs nad Labem
www.rdisro.cz
Tel: +420 604 884 068