Výstavba nové haly společnosti R.D.I. se úspěšně blíží k dokončení

rdi nová hala

Společnost R.D.I. je dodavatelem špičkové technologie společnosti BLM Group pro výrobní firmy. Přes 20 let již na českém trhu nabízí sofistikované mechanické i laserové technologie pro zpracování trubek, profilů, plných tyčových materiálů a plechů. Je pravidelným vystavovatelem na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně a také pořadatelem vlastních akcí typu Open House.

Fotografie stávajícího sídla R.D.I.

Pravidelně se také účastní firemních veletrhů BLM Group v Itálii, kam zve svoje zákazníky z České republiky na podrobné seznámení s nejnovějšími produkty BLM Group přímo u výrobce. V roce 2021 to bylo v Levico Terme a Cantù. Letos se bude tato unikátní a pro zákazníky lákavá akce opakovat, o čemž vás budeme informovat v příštích týdnech.

Adige sys

Fotografie z italské pobočky BLM Group v Levico Terme 2021

Fotografie z italské pobočky BLM Group v Cantù 2021

Stroje společností BLM S.p.A, ADIGE S.p.A a ADIGE-SYS S.p.A patří ve svém oboru bezesporu k tomu nejlepšímu na světovém trhu. Proto se společnost R.D.I. rozhodla pro významnou investici ve formě nového sídla s moderní halou, která dovolí lépe prezentovat stroje BLM Group v širším rozsahu vystavených modelů a s prostory pro rozšíření firmy o další pracoviště. Nová hala umožní i lépe prezentovat rozměrnější stroje. Momentálně je hala těsně před dokončením a dodavatelské firmy finišují výstavbu a doplňují vybavení, aby za několik týdnů bylo možné otevřít prezentační prostory pro první návštěvníky.

 

rdi nové logoSpolečnost R.D.I. tak strojírenským firmám nabídne v Brandýse nad Labem stálou celoroční expozici nejnovějších strojů a technologií pro zpracování profilů, trubek a plechů, a to včetně robotizovaných pracovišť. Letošní rok tak bude pro firmu přelomový a výrazně zvýší její obchodní i servisní potenciál, ale také image firmy, jako silné a moderní společnosti s ambicemi, založenými na špičkových produktech a světovém technologickém know-how.

Velká celoroční expozice strojů dovolí zájemcům o produktivní technologie navštívit firemní prostory i mimo hromadné a organizačně náročné akce a na druhou stranu se pracovníci firmy budou moci plně věnovat klientovi bez ohledu na další čekající zájemce. Kdykoli bude možné v novém showroomu R.D.I. otestovat možnosti strojů nebo vyzkoušet řídící systémy a softwarové nástroje. Společnosti R.D.I. to získá větší časový prostor pro individuální jednání se zákazníky ať už o výběru nových strojů nebo při řešení výrobních postupů na zvolených modelech strojů.

Brzy vám přineseme další informace. Jakmile bude znám přesný termín otevření nových prostor společnosti R.D.I. pro návštěvníky, dovíte se to z našich stránek. Do té doby si můžete prohlédnout stroje, které R.D.I. nabízí na svých Internetových stránkách.

R.D.I. s.r.o.
Strojírenská 2606
(bývalá Pražská 298 – areál AMZ)
250 01, Brandýs nad Labem
Tel: +420 326326230