První návštěvní den akce společnosti R.D.I.

R.D.I.

Desetidenní předváděcí a konzultační akce v Brandýse nad Labem začala v úterý 15. září, kdy dorazili první zájemci o moderní laserové, ohýbací, robotické a měřící pracoviště.

Sídlo firmy R.D.I. s.r.o. leží v průmyslové zóně na kraji Brandýsa nad Labem, což je cca 15 minut autem od pražského nákupního centra Černý most nebo přibližně 20 minut autobusem linky 375 z Letňan. Od zastávky Brandýs na Labem, Vrábí, to je asi 5 minut chůze. Firma sídlí na ulici Strojírenská 2606 a hala je označena, takže by mělo být snadné, ji rychle najít.

budova R.D.I. budova R.D.I.

 

Příjezd je i z druhé strany haly a tady asi bude jasným orientačním bodem velká reklamní grafika na vratech…

R.D.I. hala R.D.I. hala

 

Již v prvním dni desetidenní akce se na vystavené stroje přišli podívat zájemci z českých strojírenských firem. Díky systému registrace návštěvníků se každému návštěvníkovi nebo skupině mohou plně věnovat specialisté z R.D.I., obsluha strojů i obchodníci včetně vedení firmy R.D.I..

R.D.I. R.D.I.

 

Po prvotní prohlídce všech vystavených strojů a příjemném občerstvení se návštěva přesune ke konkrétnímu stroji, kde se konzultují možnosti, funkce a parametry stroje. Kromě obchodníků a specialistů z R.D.I jsou k dispozici i experti z italské firmy BLM Group, která vystavené stroje vyrábí. To je výhoda pro řešení složitějších problémů technického rázu. Nicméně pracovníci R.D.I. mají rovněž expertní znalosti na vysoké úrovni a dlouholetou praxi, jelikož firma má výhradní zastoupení BLM Group pro Českou republiku přes 20 let. Přesto je účast italských expertů známkou vynikající spolupráce mezi BML Group a R.D.I. a klientům firmy to dává jistotu profesionální péče na nejvyšší úrovni. Totéž se týká spolupráce R.D.I. a firmy HEXAGON, která na akci vyslala svého specialistu z německého výrobního závodu.

R.D.I. R.D.I.

 

Zítra, tj. v pátek 18.9.2020 vám přineseme podrobnou reportáž s videi a fotografiemi vystavených strojů. Tady je malá ochutnávka v podobě krátkého videoklipu, ale lepší je vydat se na cestu a prohlédnout si vystavené stroje osobně…

Články na podobné téma:
Přijeďte na dny moderních technologií do Brandýsa nad Labem
10 dní s moderními strojírenskými technologiemi od R.D.I.
Řezání laserem na OPEN HOUSE R.D.I. 2020
3D ohýbání trubek a drátu od společnosti R.D.I.
R.D.I. předvádí průmyslové měřící skenery HEXAGON

r.d.i.