Stroje CoastOne na MSV 2023

coastone

Finský producent CoastOne bude na MSV 2023 zastoupen pardubickou firmou AJ s.r.o., která bude vystavovat v pavilonu B, kam patří všechny plechotvářecí stroje. CoastOne je značka, která si již dlouhé roky získává oblibu ve strojírenských firmách po celém světě spolehlivostí a přesností svých strojů.

Letos budou předvedeny dva exponáty z poměrně široké nabídky finského výrobce. Půjde o malý dílenský vkládací lis CoastOne P1S-10 a o CoastOne Multitapper MT1212, což je zahlubovací a závitovací stroj. Oba stroje jsou číslicově řízené a umí spolehlivě plnit i velmi náročné úkoly.

Coastone Inserting Pressone
Rozměrově sporný číslicově řízený vkládací lis P1s-10 s pracovním tlakem 2-100 kN a s pokročilým numerickým řízením, které umožňuje pružně měnit neomezený počet programů. Stroj má vysoce ergonomické ovládání a snadnou vyměnitelnost nástrojů. Vyznačuje se spolehlivostí a dlouhými intervaly pro nutné servisní zákroky. Programování nových úloh je uživatelsky příjemné a dovoluje měnit operativně parametry aktuálních úkolů.pressone P1S-10

TapOne Multitapper MT1212
MultiTapper MT1212 je stroj můstkového typu s pevnou kovadlinou s kombinací závitování a obrábění záhlubní. Splní všechny vaše potřeby závitování s vysokou rychlostí a zaručenou přesností. Multitapper MT1212 je efektivní investice, která zabrání shonu a problémům s ručním řezáním závitů a zahlubováním. Vyřešte své problémy a lidské chyby nahraďte spolehlivým automatizovaným pracovištěm.

Coastone TapOne M

Navštivte nás v pavilonu B na stánku 038

AJ20 logo

 

 

 

 

AJ20.cz
aj20@aj20.cz
+420603806135