Vystavovatelé na MSV 2022: Yamazaki Mazak představí interaktivní expozici zaměřenou na praktické ukázky

mazak

Společnost Yamazaki Mazak si pro letošní rok připravila interaktivní stánek zaměřený na praktické ukázky a využití svých produktů a služeb. Návštěvníci si budou moci prohlédnout kompaktní soustruh QTE-200 SG, který je navržen pro malé a středně velké soustružené díly. Stroje řady QTE nabízejí veškeré technologické možnosti soustruhů – soustružení, poháněné nástroje, osu Y a protivřeteno. Vše navržené tak, aby stroj splňoval vaše výrobní požadavky. Na stánku bude také k vidění vysoce přesné simultánní pětiosé vertikální obráběcí centrum VARIAXIS C-600, které je vhodné pro širokou škálu odvětví, včetně letectví a automobilového průmyslu.

Mazak Variaxis C600

VARIAXIS C-600

Vedle ukázek pětiosého obrábění a soustružení se budou moci návštěvníci dozvědět více o řídicích systémech SmoothAi, SmoothEasy a servisní platformě iConnect, která nabízí širokou škálu služeb určených pro správu informací k provozu strojů Mazak. Systém po připojení umožňuje vzdálenou diagnostiku stroje a nabízí širokou paletu vyhodnocovacích nástrojů, které umožní zákazníkům dále zefektivnit výrobu.

Mazak QTE 200SG

QTE-200 SG

Nebude také chybět prostor věnovaný tématice řezání laserovým paprskem.

Společnost Yamazaki Mazak, založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku, má dnes po celém světě více než 8400 zaměstnanců a 10 výrobních závodů. V ČR působí jako Yamazaki Mazak Central Europe s.r.o. od roku 2004 a za tu dobu se i tady dostala mezi TOP tuzemské strojírenské firmy. Celosvětová síť 87 technologických a technických center poskytuje komplexní, lokální podporu zákazníkům co nejblíže jejich působení.

Zdroj zprávy: Veletrhy Brno, a.s.
BVV a.s.