FANUC připravuje 2 expozice na MSV 2023 v Brně

Fanuc

Již 10. října se otevřou brány 64. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Společnost FANUC letos připravuje dvě expozice, na kterých představí se produkty a podobně jako v loňském roce nabídne prostor i svým partnerům.

V pavilonu G1 představí FANUC svoje řešení pro plastikářský průmysl. Vstřikovací lisy ROBOSHOT jsou vyhledávanou volbu pro svoji spolehlivost, přesnost a výkon, ale v současné době je vysoce oceňována i jejich energetická úspornost.

Fanuc Roboshot

Pro strojaře bude zajímavější druhá expozice FANUC, kterou najdou v pavilonu P. FANUC zde bude prezentovat svoje obchodně úspěšná obráběcí centra ROBODRILL a pochopitelně nebudou chybět ani ukázky využití kolaborativních robotů FANUC řady CRX.

robodrill

Zajímavostí pro návštěvníky MSV budou novinky, které FANUC nejprve představí 18. až 23. září na EMO 2023 v německém Hannoveru a následně budou k vidění i v Brně. V neposlední řadě budou na MSV 2023 vystaveny ukázky nových CNC systémů řady FS a CNC iHMI2.

fanuc cnc

Stejně jako v loňském roce, budou v rámci expozice společnosti FANUC představovat svoje řešení i partneři FANUCu. Ti předvedou doplňující periferie k robotům FANUC a další rozšiřující řešení. Partnerské firmy LASCAM, GIMATIC a PP KOVANDA budou mít samostatné prezentace v rámci výstavní plochy společnosti FANUC.

msv packing live

Aby toho nebylo málo, roboty FANUC najdete také v pavilonu A2, kde bude probíhat Packaging Live, což je doprovodná expozice příkladové balící linky s mnoha ukázkami speciálních řešení od různých dodavatelů. FANUC zde bude prezentovat možnosti využití robotů v logistice a balení.

Další informace najdete již brzy zde na Zakazka.cz nebo na stránkách www.fanuc.eu.