Pomocí několika kliknutí k jednotlivým upínacím čelistem

Schunk EasyJaw

To také přesvědčilo porotu udělování německých cen za inovaci 2023: Díky snadno použitelnému konfigurátoru upínacích čelistí easyJAW si mohou zákazníci objednat individuální upínací čelisti pro konkrétní aplikaci s malým využitím času a zdrojů – a získat je čtyřikrát rychleji než se srovnatelnými speciálními řešeními.

SCHUNK – konfigurátor easyJaw
S konfigurátorem upínacích čelistí easyJAW si firmy mohou rychle a snadno objednat upínací čelisti, které jsou přesně přizpůsobeny jejich aplikaci. Konfigurátor upínacích čelistí easyJAW je jedním z vítězů German Innovation Award 2023 v kategorii „W2 Excellence in Business to Business – Machines & Engineering“. Bezlicenční online konfigurátor je dostupný na adrese schunk.com/easyjaw . Na YouTube je k dispozici také video tutoriál.

Firmy si zde mohou snadno přizpůsobit a objednat rostoucí počet vybraných standardních variant upínacích čelistí individuálně podle své aplikace. Obsluha je tak jednoduchá, že nejsou potřeba žádné konstrukční znalosti. 3D model v prohlížeči se vždy přizpůsobí právě provedené úpravě, takže uživatelé mají vždy přehled o stavu své konfigurace. Všechny výkresy a modely jsou k dispozici ke stažení zdarma ve všech běžných formátech souborů.

SCHUNK – konfigurátor easyJaw

Jedinečný sortiment
Čelisti s měkkou horní částí, polotovary čelistí, segmentové čelisti a čelisti s měkkým blokem lze již nakonfigurovat. Rychloupínací čelisti RAPIDO lze nyní také konfigurovat jako zcela novou funkci. Do portfolia letos přibudou drápové čelisti a mezičelisti. Konfigurátor easyJAW nabízí možnost úpravy čelistí z hlediska geometrie, vrtání, rozhraní a dokonce i materiálu. Tato řada designových možností je na trhu zatím ojedinělá.

Plná transparentnost nákladů a dodacích lhůt
Užitečné zejména pro zákazníka: easyJAW již při konfiguraci ukazuje kalkulovanou cenu a dodací lhůtu. Následný zakázkový produkt a dodávka je obzvláště rychlá a probíhá čtyřikrát rychleji než u srovnatelných speciálních řešení. Například všechny měkké čelisti jsou dodávány maximálně do dvou týdnů.

Zdroj zprávy: SCHUNK
SCHUNK