Blechexpo 2023: TRUMPF sází na silné partnery

trumpf starmatik

Společnost TRUMPF, která se zabývá špičkovými technologiemi, stále více začleňuje do strategie své divize plechotvářecích strojů řešení od partnerů.

TruBend center 7020 Starmatik Trumpf

TRUMPF na BLECHEXPO 2023 (Foto: TRUMPF)

“Naši zákazníci mají různorodé požadavky, zejména pokud jde o automatizaci a manipulaci s materiálem. Spolupracujeme se silnými partnery, kteří nám poskytují odborné znalosti potřebné k tomu, abychom každému jednotlivému zákazníkovi dodali to nejlepší řešení. Společnosti, které si vybíráme, patří ke špičce na trhu ve svých oborech,” říká Marcella Montelatici, generální ředitelka pro prodej a služby společnosti TRUMPF Machine Tools.

Na veletrhu Blechexpo představí společnost TRUMPF nové řešení, které vyvinula pro dodavatele systémů Kuipers ve spolupráci se specialistou na automatizaci Starmatik.

Řešení zahrnuje dva roboty od společnosti Starmatik, které pracují současně při nakládání a vykládání vysoce produktivního stroje na ohýbání panelů TruBend Center 7020 od společnosti TRUMPF. Tím se zkracuje doba cyklu nakládání až o 50 procent. Samotný stroj obsahuje nové vysokorychlostní funkce, které mohou zvýšit produktivitu až o 30 procent. Stroj TruBend Center 7020, vybavený tímto automatizačním řešením od společnosti Starmatik, je jedním z nejrychlejších řešení pro automatizované ohýbání na světě a nabízí efektivní výsledky pro sériovou výrobu i prototypy.

Italská společnost Starmatik se specializuje na robotické automatizační systémy pro stroje v plechovém průmyslu. Se společností TRUMPF spolupracuje v oblasti automatizovaných ohýbacích buněk od září 2021.

Řešení od Starmatik na jiném stroji TRUMPF

Zdroj zprávy: TRUMPF
Trumpf logo