Den otevřených dveří společnosti BLM Group INNOVA 23

innova 2023 rdi blm group

Italská výrobní skupina BLM Group (BLM S.P.A.,ADIGE S.P.A. a ADIGE-SYS S.P.A.), která je světovým lídrem v oblasti technologií na zpracování trubek, profilů a zpracování plechu, pořádá jednou za dva roky ve svém výrobním závodě v Itálii Den otevřených dveří. Letos se den otevřených dveří pod názvem INNOVA 23 koná v termínu od 20. září do 4. října 2023 v jejím sídle v Levico Terme, Trento.

innova 2023 rdi

Je to jedinečná příležitost pro zákazníky seznámit se s nejnovějšími stroji všech produktových řad skupiny BLM Group, ale i možnost prohlédnout si stroje v provozu na reálných výrobcích a seznámit se tak s jejich přednostmi. Při návštěvě si tak zákazník může udělat přesnou představu o výrobním a technickém zázemí výrobce přímo v sídle BLM Group.

innova 2023 rdi

Bude představeno několik úplných novinek z oboru zpracování trubek a profilů i z oboru zpracování plechu.

laser LS7 R.D.I. BLM Group

 

Pro zájemce je možnost se na akci zaregistrovat buď prostřednictvím registračního formuláře na webu BLM Group www.blmgroup.com/innova nebo kontaktovat přímo obchodní zástupce společnosti R.D.I., která BLM Group v Čechách zastupuje téměř třicet let. Email pro rezervaci asistentka@rdisro.cz.

Levico Terma Adige

 

Zdroj zprávy: R.D.I. s.r.o.
rdi nové logo

Články na podobné téma: