Nejvýkonnější SKF diagnostický nástroj, SKF Microlog Analyzer dBX, byl přidán do portfolia sledování stavu

Na základě desetiletí zkušeností s podporou zákazníků při optimalizaci jejich činností údržby na základě sledování stavu, SKF uvádí na trh nový SKF Microlog Analyzer dBX. SKF rozšířilo svojí řadu zařízení pro sběr dat Microlog Analyzer o nový model, který nabízí rychlejší sběr měření a větší diagnostický výkon.

SKF Microlog Analyzer dBX

 

„Nový SKF Microlog Analyzer dBX, který je součástí našeho širokého portfolia řešení pro sledování stavu, je postavený na nejmodernějších technologiích, je výkonným nástrojem pro samostatné řešení problémů a také je součástí komplexního programu prediktivní údržby,“ říká Janne Westerlund, ředitel Services & Technologies EMEA ve společnosti SKF. „SKF Microlog Analyzer dBX spolu s naším analytickým softwarem poskytuje ve své třídě nejlepší informace a přehled o stavu rotujících aktiv zákazníků.“

Toto jedinečné přenosné řešení ve spojení s analytickým softwarem výrazně zlepšuje způsob plánování údržby točivých strojů a nastavuje správnou a rychlou diagnostiku, díky svým vestavěným funkcím.

SKF Microlog Analyzer dBX

Pokud je SKF Microlog Analyzer dBX použit jako součást řešení pro sledování stavu, dokáže rychle a přesně detekovat problémy s rotujícími stroji.

„Náš nový SKF Microlog Analyzer dBX provádí měření naší metodou MPA-in-a-flash, díky které je je toto zařízení extrémně výkonné,“ říká Christophe Andre, projektový manažer společnosti SKF. „Multi-Point Acquisition (MPA) je naše nejrychlejší metoda analýzy vibrací. Obvykle je třikrát rychlejší než předchozí řada Micrologů, což vám šetří čas při měření a pomáhá shromažďovat data efektivněji.”

Zařízení umožňuje uživateli provádět řadu úkolů včetně rázových testů, digitálního záznamu, modální analýzy, vyvažování ve více rovinách a měření vzájemné fáze mezi kanály. Může být použit v jakémkoli typu průmyslového odvětví, včetně výroby papíru a celulózy, potravin a nápojů, obnovitelné energie, nákladních vozidel, v těžebním a kovozpracujícím průmyslu, v automatizaci a v námořní dopravě.

janne westerlund

Janne Westerlund, ředitel Services & Technologies EMEA ve společnosti SKF

SKF Microlog Analyzer dBX je zpětně kompatibilní s osvědčenou stávající řadou Microlog CMXA od SKF a přidává novou technologii včetně obrazovky s vysokým rozlišením o velikosti 10,1 palce, která dokáže zobrazit až šest měřicích oken současně a vestavěné kamery. Kromě toho je vybaven hybridním dotykovým ovládáním a klávesnicí a také zjednodušenou navigací, díky čemuž je jeho používání pohodlnější a snazší.

Zdroj zprávy: SKF
SKF