Naplánujte FOR INDUSTRY 2018 již nyní

FOR Industry

Na konci každého roku firmy plánují investice na rok příští a mezi nimi i na výdaje na marketing a reklamu. Spolu s tím zvažují účast na veletrzích a jiných významných akcích, které jim mají zvýšit prodeje, upevnit pozici na trhu a v neposlední řadě i ukázat, že se nebojí ani světové konkurence.

Ušetřete náklady
Jelikož je konec roku 2017 na dohled, bylo by výhodné naplánovat účast vaší firmy na prestižním pražském veletrhu FOR INDUSTRY 2018. I když náklady na účast jsou u nás podstatně nižší než na konkurenčních veletrzích, je třeba s nimi počítat dopředu a další finanční úsporu můžete získat v rámci zvýhodněné registrace do konce tohoto roku.

PVA Letňany

Kdo dřív přijde…
Výhody ovšem nejsou jen v nižších cenách za výstavní plochu. Vybrat si umístění expozice podle svých představ je určitě také lákavé. Hledat kompromisní umístění na poslední chvíli při vyšším zaplnění výstavních hal je jednak zbytečně stresující a výsledek také nemusí vždy odpovídat představám firem, které se registrují v pozdějších termínech. Přijít dříve se proto vyplatí. Buďte mezi prvními a vyberte si nejlepší místo!

PVA -prázdná hala

Prázdná hala PVA Letňany

Získejte čas navíc
Včasnou registrací získáte delší čas na přípravu veletrhu. V předstihu si můžete naplánovat provedení a vzhled expozice, výběr a umístění strojů nebo zóny pro kontakt se zákazníky. Zajistit si nerušené prostory pro uzavírání smluv a jednání o zakázkách. Beze spěchu si pak můžete rozmyslet požadavky na pořadatele veletrhu i na vlastní pracovníky. Jednodušší bude bude i plánování vlastních kapacit vázaných na veletrh a také dopravy strojů a zařízení.

for industry

Prezentujte se v Praze
Váš marketingový plán na rok 2018 by měl zahrnovat i účast na FOR INDUSTRY 2018. Velmi úspěšný ročník 2017 ukázal, že přes 7.000 návštěvníků ze strojírenských firem hledalo v Praze nové stroje a nové technologie pro svou výrobu. Účast v roce 2018 již potvrdily i velké firmy jako Sandvik Coromant, Tajmac-ZPS, Taima, Wemac, Mistr Cam a řada dalších. Vyplatí se být mezi nimi a stejně jako oni získat nové zákazníky. Využijte zvýhodněné cenové nabídky výstavních ploch a registrujte se již nyní!

FOR INDUSTRY 2017

Články na podobné téma:
Úspěšný veletržní rok 2017 v České republice
Sandvik a Tajmac na FOR INDUSTRY 2018
FOR INDUSTRY 2017 – Technické novinky přilákaly 7 tisíc návštěvníků
Tajmac-ZPS na FOR INDUSTRY 2017
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 1. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 2. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 3. část