Pojeďte do Itálie na prohlídku nejnovějších technologií BLM Group

rdi blm group italy

Společnost R.D.I. z Brandýsa nad Labem zastupuje na českém trhu již přes 30 let italského výrobce přesných strojů pro zpracování trubek, profilů a plechů – firmu BLM GROUP. Jedná se o výrobní technologie na nejvyšší světové úrovni co do inovativních funkcí, spolehlivosti i výkonu. Italská výrobní skupina BLM Group (BLM S.P.A.,ADIGE S.P.A. a ADIGE-SYS S.P.A.) pořádá jednou za dva roky ve svém výrobním závodě v Itálii Den otevřených dveří a právě letos se den otevřených dveří pod názvem INNOVA 23 koná v termínu od 20. září do 4. října 2023 v jejím sídle v Levico Terme, Trento.

innova 2023 rdi

Je to jedinečná příležitost pro zákazníky seznámit se s nejnovějšími stroji všech produktových řad skupiny BLM Group, ale i možnost prohlédnout si stroje v provozu na reálných výrobcích a seznámit se tak s jejich přednostmi. Při návštěvě si tak zákazník může udělat přesnou představu o výrobním a technickém zázemí výrobce přímo v sídle BLM Group.

innova 2023 rdi

Bude představeno několik úplných novinek z oboru zpracování trubek a profilů i z oboru zpracování plechu.

laser LS7 R.D.I. BLM Group

Návštěva se vyplatí všem, kdo potřebují získat detailní přehled a praktické informace z oboru číslicově řízených a vysoce automatizovaných technologií, jakými jsou laserové řezání nebo ohýbání trubek a profilů, a to přímo u světové jedničky v oboru. Minulá akce, která se konala v roce 2021 zaznamenala mezi českými návštěvníky značný pozitivní ohlas.

R.D.I. LT-FREE

Pro zájemce je možnost se na akci zaregistrovat buď prostřednictvím registračního formuláře na webu BLM Group www.blmgroup.com/innova nebo kontaktovat přímo českého obchodního zástupce společnosti R.D.I.. Email pro rezervaci je asistentka@rdisro.cz.

 

Zdroj zprávy: R.D.I. s.r.o.
rdi nové logo

Články na podobné téma: