Chcete zvýšit prodeje svých strojů nebo získat nové zákazníky?

K dispozici jsou poslední volné plochy na průmyslovém veletrhu FOR INDUSTRY 2018, který se koná od 15. do 18. května 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Jednou z nejlepších obchodních příležitostí jak nabídnout svoje produkty, služby nebo výrobní kapacity je prostředí, kde lze osobně a hromadně kontaktovat potenciální zákazníky. Průmyslový veletrh FOR INDUSTRY je prestižní byznysovou akcí pro české i zahraniční technologické firmy a odbornou veřejnost v oblasti strojírenství a příbuzných oborů.

for industry

Najděte nové zákazníky v Praze
Velmi úspěšný ročník 2017 ukázal, že přes 7.000 návštěvníků ze strojírenských firem hledalo v Praze nové stroje a nové technologie pro svou výrobu. Účast v roce 2018 závazně potvrdila řada renomovaných společností – např. TAJMAC-ZPS, SANDVIK COROMAT, DEOM, KASYS, TAIMA, WEMAC, DK Machinery, ITFutuRe, INDEVA, MISTR CAM, WORKS L&W, KEYNCE INTERNATIONAL, OTECO CZ, ARC-H. a řada dalších, což svědčí o významu této veletržní akce pro strojírenský byznys.

Součástí veletrhu budou i specializované akce – JOBS 2018, který je zaměřen na oblast řešení problémů dlouhodobě přetrvávajícího nedostatku pracovníků v ČR, formou nabídky pracovních pozic v průmyslových oborech a dále i ENERGO SUMMIT 2018 jako platforma pro výměnu názorů a doporučení pro další směřování energetiky v ČR i EU.Obrovským magnetem pro vaše potenciální zákazníky bude také konference Setkání lídrů českého průmyslu a exportu 2018, kde vystoupí celá řada zástupců státu a státních i mezinárodních institucí, ředitelé a členové představenstev největších průmyslových a exportních společností z České republiky, zástupci bank a další významné osobnosti.

for jobs 2018

Je to příležitost i pro vaši firmu
Úspěšní vystavovatelé se vždy vracejí tam, kde získávají nové zákazníky a profit. Na letošním ročníku FOR INDUSTRY se očekává další překročení rekordní návštěvnosti z minulého roku. Pražský veletrh FOR INDUSTRY se tak etabloval jako výborná obchodní příležitost pro první polovinu roku 2018. Vyplatí se tedy být mezi vystavujícími firmami a také získat nové zákazníky.

STYLE 510

Ještě není pozdě
Do zahájení veletrhu zbývá pouze 25 dní, ale tým ABF je připraven vám zajistit kompletní sortiment služeb, potřebných pro vaši úspěšnou účast na veletrhu FOR INDUSTRY. Od návrhu a zajištění stavby stánku, až po zajištění prostor pro obchodní jednání, občerstvení pro obchodní partnery nebo mediální podporu vaší účasti na veletrhu.

FOR INDUSTRY 2017

Poslední volné plochy na FOR INDUSTRY 2018:
Vaše firma se může na veletrh FOR INDUSTRY 2018 přihlásit zde. Rozumné ceny za výstavní plochu a široká paleta podpůrných služeb jsou připraveny pomoci Vám k úspěšnému veletrhu, k novým obchodům a zakázkám.

Manažerka veletrhu
Mária Hartmannová
Tel.: 225 291 265, mobil: 607 036 956
E-mail: hartmannova@abf.cz

Manažer veletrhu
Ing. Milan Kuchta
Tel.: 225 291 232, mobil: 724 137 914
E-mail: kuchta@abf.cz

Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY i akce FOR JOBS je Skupina ČEZ a.s., kterou také najdete mezi vystavovateli.

CEZ logo

Další články na podobné téma:
Více veletrhů – více obchodních příležitostí pro prodejce strojů
Hledáte kvalifikované pracovníky?
Nabídněte svoje stroje, zařízení a technologie strojírenským firmám
Tajmac-ZPS na FOR INDUSTRY 2017
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 1. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 2. část
Fotoreportáž z FOR INDUSTRY – 3. část