Zažijte inovace a vybudujte si cestu do budoucnosti s technologiemi BLM Group

Levico terme INNOVA 2023 BLM Group RDI

Hledejte nové nápady a inspirujte se! Společnost R.D.I. zve strojaře z České republiky na prohlídku nejnovějších technologií v oblasti laserového řezání a ohýbání trubek a profilů v italském sídle firmy BLM Group. Akce začala 20. září, ale bude trvat až do 4. října 2023. BLM Group představuje na akci INNOVA 2023 svoje moderní stroje, software a servis jako jedno synergické řešení. K vidění je celá řada laserových pálících strojů na plechy, laserové řezačky profilů a trubek, robotické buňky a stavebnicová řešení, ohýbačky drátů, profilů a trubek, automatizované podavače a zakladače plechů, unikátní software a mnoho dalšího.

Česká společnost R.D.I. s.r.o. již téměř 30 let zastupuje BLM Group na českém trhu a je i garantem servisu a systémovým integrátorem technologií BLM Group do výrobních procesů strojírenských firem. Tým specialistů z R.D.I. vám přímo na místě pomůže v orientaci ve výstavních prostorách, zodpoví odborné dotazy nebo je pomůže zprostředkovat v komunikaci s vystavovatelem.

innova 2023 rdi

Tady se můžete podívat na několik fotografií z prvního dne před otevřením výstavních prostor…

Levico terme INNOVA 2023 BLM Group RDI Levico terme INNOVA 2023 BLM Group RDI

Fotogalerie INNOVA 2023, Levico Terme, Trento, Itálie

Jelikož akce trvá do středy příštího týdne, stále máte čas se zaregistrovat a domluvit si prohlídku s odborným doprovodem od společnosti R.D.I. Pro zájemce je možnost se na akci zaregistrovat buď prostřednictvím registračního formuláře na webu BLM Group www.blmgroup.com/innova nebo kontaktovat přímo českého obchodního zástupce společnosti R.D.I.. Email pro rezervaci je asistentka@rdisro.cz.

innova 2023 rdi

Italská výrobní skupina BLM Group (BLM S.P.A.,ADIGE S.P.A. a ADIGE-SYS S.P.A.), která je světovým lídrem v oblasti technologií na zpracování trubek, profilů a zpracování plechu, pořádá jednou za dva roky ve svém výrobním závodě v Itálii Den otevřených dveří. Letošní akce je jedna z největších v historii firmy, což dokládá i velké množství novinek mezi vystavenými stroji a robotickými řešeními.

Zdroj zprávy: R.D.I. s.r.o.
rdi nové logo

Články na podobné téma: